Jak si založit cestovatelský blog zdarma na jedno kliknutí

10. 7. 2021
2 min. čtení

Založit úspěšný blog nemusí být tak snadné, jak se zdá. Konkurence je velká a přivést na blog čtenáře není lehké. Na Cestolidech je to jiné. Početnou komunitu čtenářů mají blogy díky spoustě dalších nadšených dobrodruhů na webu. Šance, že si někdo tvůj blog přečte, je tak mnohonásobně vyšší, než když si ho založíš jinde. Nemusíš mít strach, že si tvého blogu nikdo nevšimne. Kromě toho najdeš na stejném místě i velkou dávku inspirace v podobě blogů jiných cestovatelů.

Uchovej si vzpomínky na zážitky z cest

K čemu je takový cestovatelský blog vlastně dobrý? Můžeš si do něj zaznamenávat vzpomínky na cestování a všechno, co prožiješ. Cestovatelský blog ti dobře poslouží i jako deník. Vzpomínky časem vyblednou, ale pokud si je uchováš v podobě psaného příběhu, fotografií nebo videí, můžeš se k nim kdykoliv vrátit a prožít je znovu. Svými příběhy navíc inspiruješ další cestovatele. Na základě tvého příběhu se mohou ostatní uživatelé rozhodnout, že navštíví stejnou destinaci nebo si koupí stejný zážitek. Když se jim bude tvůj článek líbit, rozšíří ho dál a tvůj blog bude mít větší úspěch. Díky tomu se můžeš stát cestovatelskou hvězdou

Průvodce na cesty i cestopisy

Ve svých příspěvcích můžeš ostatním cestovatelům předat spoustu užitečných rad a tipů. Vytvořit průvodce na cesty, díky kterému bude pro ostatní cestovatele snazší zorientovat se v kultuře cizích zemí, najít si vhodné ubytování a ušetřit na cestách peníze. Čtenáři ocení tipy na to, co navštívit, kam si zajít na dobré jídlo i kafe. Tvoje cestopisy poslouží mnoha dalším lidem, a to stačí, že jim předáš své zkušenosti.

Založit cestovatelský blog nikdy nebylo jednodušší

Jsi vášnivý cestovatel a toužíš se o své zážitky a vzpomínky podělit s ostatními? Založ si cestovatelský blog! Díky Cestolidem to teď zvládneš na jedno kliknutí a zdarma. Obsah blogu je naprosto na tobě. Můžeš inspirovat ostatní dobrodruhy svými tipy na levné cestování i na destinace, které se vyplatí navštívit. A především, můžeš skrze cestology vyprávět svůj příběh. Každý tvůj příspěvek mohou ostatní uživatelé ohodnotit a podpořit tě sdílením na sociálních sítích. Pro začátek stačí kliknout na tlačítko “Vytvořit cestolog”. Jakmile napíšeš jeden, tvoření dalších půjde samo.

ZAČNI BLOGOVAT