Staň se průvodcem po Čechách!

30. 11. 2021
3 min.

Dej ostatním cestovatelům dobrý tip na výlet po Čechách a získáš speciální odznak Průvodce po Čechách. A nejen to! Dva nejlepší články odměníme dárky od značek Peak Design a The North Face. 

Jak získat odznak a odměnu

  1. Přejdi na stránku Cestovatelé.
  2. Zapoj se do aktuální výzvy.
  3. Napiš cestolog na téma “Tip na výlet po Čechách”.
  4. Dej cestologu název, který zaujme a zařaď ho do kategorie “Tip na výlet po Čechách”. Nezapomeň ho publikovat jako veřejný, aby si ho mohli ostatní cestovatelé přečíst.

Jestli vytvoříš výlet na hrad, zámek, rozhlednu nebo dobrodružné přespání v přírodě, necháme na tobě. Fantazii se meze nekladou. Čím originálnější tip, tím větší šance vyhrát. 
Cestolog publikuj v termínu od 1. prosince do 19. prosince 2021. Výzvu vyhodnotíme 20. prosince. Bohužel to nemůžeme na sto procent zaručit, ale uděláme všechno pro to, aby odměna dorazila k tobě domů ještě do Vánoc.

TIP 
Máš nápad na vícedenní výlet? Rozepiš ho do cestologu den po dni. Nezapomeň uvést informace, jako jsou ceny vstupů, možnost parkování a tipy, kde se dobře najíst. Zmínit můžeš i na kolik takový výlet vyjde nebo jaké vybavení je potřeba s sebou. Hodnotu cestologu zvýší užitečné odkazy nebo mapa s vyznačenou trasou. Ukázkový tip najdeš například tady.

Jak budeme hodnotit a na co se těšit?

Super ceny získají hned dva cestovatelé. Odměníme:

Nejlépe hodnocený cestolog 
Za hodnocení, které tvému cestologu udělí ostatní cestovatelé, získáváš body. Od každého uživatele se ti počítá jeden bod, a to i v případě, že ti udělil hodnocení několik.

Malý tip od nás: Svou šanci na výhru můžeš zvýšit sdílením cestologu na sociálních sítích. Čím více lidí tvůj článek uvidí, tím lépe pro tebe.

Cestovatel s nejlépe hodnoceným cestologem získá Duffle Bag velikosti S od North Face.


Nejlepší tip podle redakce Cestolidi

Druhý nejlepší tip na výlet vybereme my. A proč? Chceme ocenit dobrou práci a odměnit cestolog kvalitní po obsahové i vizuální stránce. Proto druhého odměněného vybere naše copywriterka Káťa.

Námi vybraný cestovatel získá Tech Pouch nebo Wash Pouch od společnosti Peak Design.

Nezmeškej velké cestofinále!

V pondělí 20. prosince 2021 vyhlásíme na webu nejlepší tip na výlet v obou kategoriích.