Česká republika

jak se stat animátorem

Monika
6. 8. 2021
4 min. čtení
140x
0 komentářů

Ahoj,

chtěla bych se vám nejprve predstavit jmenuji se Monika. Před rokem jsem se začale zajmat o to jak odcestovat za prací a poznat něco jiného než jen českou kotlinu. Odbilo mi osumnact a užjsem začala hledat příležitost jak se dostat jako dobrovolník do Anglie. Zjistila jsem si že nejsrozumitelnější angličtinu mají na jich od Londýna a tak jsem začala hledat. K mé smůle u všech inzerátů byla věta o tom že nikoho nebudou učit anglicky. Tak jsem začala hledat další způsoby jak odcestovat. Začala jsem objíždět kastingy na animátora blustyle, alexandrie, exim. Nakonec si mě vybral exim jako jediný neměl problém s mojí angličtinou. Pomalu jsem se začala těšit, ale v tom přošel kovid a tak nikdo moc nevěděl jak to bude v letě výpadat. Pomalu se rušili připravné výkendy, ale neustále se doufalo že se někam pojede. Já jsem si neštěstí nachala v záloze jinou brigadu v čechách, protože na začátku prázdnin nam řekli, že se nic neuzkuteční.

V dalším roce to s koronou nevipadalo o moc lépe. Začala jsem to zkoušet u té samé cestovky. Dostala jsem i název hotelu byla jsem dohodnutá i na datu odletu. Po pár dnech zrušili animace v tomto hotelu. Hotel byl v turecku pěti hvězda. Takže mi to bylo dost lito. Nabídli mi přesun do jiné cestovky(fisher) s tim že momentálně hledájí animatora do turecka s tím že ma exim všechny pozide s turecku plné. Já jsem se k turecku dostala tak, že jsem bydlela nejblíž Praze, protože se jezdí do prahy pro vízum asi třikrát. Nakonec mě přesunuli. Dostala jsem nový hotel i novou spolupracovnici Žanetu. Dosla jsem i na ambasádu kde mi řekli, že budu čekat měsíc. V tom byl problem, protože jsem měla letět za 14dní. Žaneta byla tyden po mě a řekli jí 2 měsíc. Nic jiného nám nezbivalo než čekat. V půlce června mi oznámili že se destinace ruší a že bohužel pro mě nemají jiné místo. Začala jsem hledát. Ten sami den jsme našla agenturu eventy4you, která mi nabídla místo na rhodosu. Bohužel, jejich podmínky mi nevyhovovali. Naštěstí v tu dobu jsme si mohla vybírat. Fiscerovi se uvolnilo místo na Řeckém ostrovů kaffalonia a tak jsme v dnešní době tady. Dali mi sem na zaučení někoho, aby pro mě byl začátek snazší. A můžu říct že se čekání vyplatilo.

 

Hlavní důvod toho, proč jsme chtěla svůj příběh sdílet byl ten abyc dodala  někomu v tom když se něco nedaří podle plánu a aby vytrval a všechno vyjde.😊😊 Taky aby měl představu jak je to občas s cestovkami těžké.

Monika
Uživatel nevyplnil svůj popis.
Komentáře
Zajímají tě nějaké informace ohledně cesty? Zeptej se autora v komentáři.

Pro komentování se přihlašte.

Nejčtenější cestology
 
1
Írán
 
2
Lago del Predil
 
3
Prodloužený víkend Rakousko
 
4
(Neuvěříte) Ceny na Bali
 
5
Jistá nejistota aneb odletíme?
 
1
AU PAIR NA MALLORCE
 
2
Rakousko 2
 
3
Tour du Mont Blanc - 2. etapa (Les Contamines - Les Chapieux)
 
4
13 důvodů proč...jet na Erasmus na Madeiru
 
5
Život v autě na Novém Zélandu
Poděl se se svými zážitky z cestování z ostatními
Chceš se s ostaními podělit o své zážit z cestování? Založ si cestolog a piš o svých zážitcích.
Vytvořit cestolog
Nejoblíbenější cestovatelé
Jindřich Brychta
17 cestologů 8 odběratelů
Mishka Travels
14 cestologů 25 odběratelů
pechackova-v
12 cestologů 12 odběratelů
veronikatraveldiary
14 cestologů 11 odběratelů
vzhurudonekonecna
13 cestologů 13 odběratelů
Mohlo by se ti také líbit
 
CzechCemeteryExploring | Hřbitov Černovičky
Cesty po tuzemských hřbitovech
czechcemeteryexploring
0 komentářů
 
CzechCemeteryExploring | Hostouň
Kladno
czechcemeteryexploring
0 komentářů
 
CzechCemeteryExploring | Opuštěný židovský hřbitov
Cesty po tuzemských hřbitovech
czechcemeteryexploring
0 komentářů
 
Přechod Krkonoš
Za tři dny z Úpy do Harrachova...
Matěj Šafránek
1 komentářů