Sdílej cestolog:
()

Koh Lanta je Láska. Ačkoliv to byla Láska na první pohled, trvala po celou dobu našeho pobytu a troufneme si říct, že tento ostrov už budeme navždy nosit v našich srdích. Koh Lanto, byla jsi naprosto skvělá!

Po týdnu stráveném na Phuketu se nám prst na mapě zastavil na ostrůvku s názvem Koh Lanta. Moc jsme nevěděli, co od něj můžeme očekávat, ale možná právě o to jsou zážitky odsud silnější a milejší.

Koh Lanta nám učarovala na první pohled a s každým dalším dnem tohle zamilování jenom sílilo.. Snad žádné jiné místo na světě neumí vykouzlit tak nádherné západy slunce.

Oblíbili jsme si tu pláž s tajemným názvem Secret Beach, kde jsme mimojiné tak trochu (ne)oslavili thajský státní svátek. A taky jsme si tu našli nový kámoše, podobně prdlou rodinku z Francie, se kterou jsme podnikli společný výlet na Koh Rok.

Zcela upřímně.. Z Koh Lanty jsme viděli jen její malou část.. Častokrát se nám totiž stalo, že jsme měli někam namířeno, ale cestou jsme se zakoukali, zakecali nebo zasekli šťouráním se v písku. Ale bylo nám prostě tak dobře, že jsme místo honby za všemi plážemi, parky a viewpointy prostě jen tak kecali, koukali a šťourali se v písku.

I proto zůstane Koh Lanta navždy v našich srdcích.

Vzhůru do nekonečna – Koh Lanta

Líbí se ti příspěvek? Ohodnoť ho!

Jak moc se vám líbil tento cestolog?

Průměr hodnocení / 5. Hodnotilo lidí:

Cestolog ještě nikdo nehodnotil.

Sdílej cestolog:
Příspěvek od 

Ahój! My jsme Mikulkovi. Milujeme objevování, zvýšenou hladinku adrenalinu a sebe navzájem. Občas tropíme mikulkoviny, ale jinak jsme docela obyčejná rodina, která se rozhodla žít ne tak docela obyčejným životem.

více o autorovi

Také máš kapsy plné zážitků?

Vytvoř svůj cestolog a poděl se o zážitky s dalšími cestolidmi.
Napsat cestolog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2021
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram