MINIEUROLAND KŁODZKO | jediný park v Evropě, který ukazuje pěkné květy s maketami známých budov

Jindřich Brychta
Jindřich Brychta
Muž 34 let Česká republika
12. 9. 2023
2 min.

V současnosti mohou návštěvníci na území parku obdivovat 40 miniatur, přičemž v budoucnu jich má být přes 100. Makety jsou doplněny texty v pěti jazykových verzích, a sice polsky, česky, rusky, anglicky a německy, což turistům z Polska i ze zahraničí skýtá možnost pohybovat se po parku samostatně.
Do Minieurolandu byly ve 25 kamionech dovezeny desítky různých druhů stromů a keřů z nejlepších zahradnictví z Polska, Belgie a Nizozemska.

Pokud byste rádi vyrazili na jednodenní výlet, který není nijak fyzicky náročný a bude se líbit dětem, rodičům i prarodičům, zkuste Minieuroland v Klodzku. Tento rekreační komplex se nachází na malebném okraji Kłodzka a nabízí širokou škálu atrakcí pro děti i dospělé. Nachází se spousty laviček a míst k odpočinku, Minieuroland je tak ideálním výletem pro seniory. Miniuroland je také velkým lákadlem pro rodiny s dětmi. Využít zde můžete moderní dětské hřiště.

Miniaturní park se nachází zhruba hodinu cesty od hranic, nabízí parkoviště zdarma a nachází se na okraji města. Pokud se rozhodnete do tohoto malého ráje na zemi vydat, doporučujeme vyrazit hned ráno a strávit tam celý den.

Jindřich Brychta
YouTube: Jindřich Brychta
https://www.youtube.com/channel/UCFrm_8q5Jptn2N39nT3YBow?sub_confirmation=1

Insta: jindrich_brychtaKomentáře
Zajímají tě nějaké informace ohledně cesty? Zeptej se autora v komentáři.

Pro komentování se přihlašte.

Mohlo by se ti také líbit

Jak jsme se dostali do Kanady

Lenka Skořepová
Žena 24 let

Putovaní po Polsku a hlavní bod cesty HEL. 01.08.2021 - 07.08.2021

Dominik Petružela
Muž 19 let

Listopad 2021

lena
Žena 24 let

POZNEJ POLSKO

fiatkemkolemsveta