Sdílej cestolog:
()

Naskytla se nám výhodná koupě letenek na Bali, tak jsme po nich hned skočili. Záhy jsme se dočetli a taky na vlastní kuži přesvědčili, proč byly letenky tak levné.

Na Bali zrovna panovalo období dešťů. Zjistili jsme ale, že nám to úsměvy na tvářích nezkazí. Prší tu totiž krásně. Většinou jen pár minut denně, déšť navíc krásně pročistí vzduch a příroda zůstává krásně zelená a svěží. 

V přiloženém videu se můžete podívat na náš první týden na Bali. První dojmy, první zážitky a taky první průsery 🙂

Zatím jsme o Bali zjistili, že obaly by se měly opravdu nekupovat, případně recyklovat. Na vlastní kůži jsme se přesvědčili, že zdejší bankomat z vás udělá milionáře, nechali jsme se mile překvapit balijským jídlem a taky jsme konečně dorazili k moři, což by poměrně zásadní okamžik pro celou rodinu.

Vykoupali jsme se všichni včetně našeho nového drona. Největší zázrak je, že jsme ho v tom oceánu dokázali najít. Dokonce dvakrát.

Líbí se ti příspěvek? Ohodnoť ho!

Jak moc se vám líbil tento cestolog?

Průměr hodnocení / 5. Hodnotilo lidí:

Cestolog ještě nikdo nehodnotil.

Sdílej cestolog:
Příspěvek od 

Ahój! My jsme Mikulkovi. Milujeme objevování, zvýšenou hladinku adrenalinu a sebe navzájem. Občas tropíme mikulkoviny, ale jinak jsme docela obyčejná rodina, která se rozhodla žít ne tak docela obyčejným životem.

více o autorovi

Také máš kapsy plné zážitků?

Vytvoř svůj cestolog a poděl se o zážitky s dalšími cestolidmi.
Napsat cestolog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2021
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram