Sdílej cestolog:
()

Po měsíci stráveném na Bali jsme si to namířili zpátky do Thajska, naší první cílovou destinací se stal ostrov Phuket. Nejdříve jsme byli trochu zkleslí z  ubytování, ale děti nám zase jednou vtipně připomněli, co že je v životě důležitý..

Chuť jsme si pak spravili třeba na malebné pláži Ya Nui Beach, v zábavním parku Rawai Palm Beach Resort, zběsilou projížďkou v tuk tuku nebo úžasným Pad Thaiem. 

Týden zase utekl jako voda a nás čekalo další stěhování, tentokráte lodí. Krátkou zastávku jsme si udělali na ostrůvku Phi Phi, ale naší cílovou destinací byla Koh Lanta, od kterého jsme vůbec nevěděli, co máme nebo můžeme očekávat.

Na celé naše dobrodružství se můžete podívat v tomto videu:

Líbí se ti příspěvek? Ohodnoť ho!

Jak moc se vám líbil tento cestolog?

Průměr hodnocení / 5. Hodnotilo lidí:

Cestolog ještě nikdo nehodnotil.

Sdílej cestolog:
Příspěvek od 

Ahój! My jsme Mikulkovi. Milujeme objevování, zvýšenou hladinku adrenalinu a sebe navzájem. Občas tropíme mikulkoviny, ale jinak jsme docela obyčejná rodina, která se rozhodla žít ne tak docela obyčejným životem.

více o autorovi

Také máš kapsy plné zážitků?

Vytvoř svůj cestolog a poděl se o zážitky s dalšími cestolidmi.
Napsat cestolog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2021
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram