Sdílej cestolog:
()

Video z našeho devátého týdne na cestách – návštěva Tygřího jeskynního chrámu, procházka džunglí k Emerald Pools, výlet lodí na čtyři ostrovy a dostaveníčko se slony.

Devátý týden naší cesty byl vskutku nabitý, nádhernou procházkou džunglí jsme došli k blankytnému jezírku Emerald Pool a po schodech jsme nedošli k Tygřímu jeskynnímu chrámu. Místo toho jsme se nechali opicí obložit o svačinu, což byl ve finále asi daleko lepší zážitek. Loďkou jsme si udělali výlet na čtyři ostrovy a hodili jsme řeč se slony. Pak už nezbývalo než vyrazit vzhůru do nekonečna vstříc dalšímu dobrodružství. Všechno jsme to zdokumentovali a vy na video můžete mrknout na našem YouTube.

Omluvte prosím sníženou kvalitu zvuku, evidentně jsme na Koh Lantě nespravili mikrofon tak, jak jsme se původně domnívali. Některé záběry ale prostě nešlo vystřihnout, ani předabovat. Nicméně kobercovku jsme navíc podmázli silnou vstvou vteřiňáku, tak už by to od příštího videa mělo být zas v pořádku 🙂

Líbí se ti příspěvek? Ohodnoť ho!

Jak moc se vám líbil tento cestolog?

Průměr hodnocení / 5. Hodnotilo lidí:

Cestolog ještě nikdo nehodnotil.

Sdílej cestolog:
Příspěvek od 

Ahój! My jsme Mikulkovi. Milujeme objevování, zvýšenou hladinku adrenalinu a sebe navzájem. Občas tropíme mikulkoviny, ale jinak jsme docela obyčejná rodina, která se rozhodla žít ne tak docela obyčejným životem.

více o autorovi

Také máš kapsy plné zážitků?

Vytvoř svůj cestolog a poděl se o zážitky s dalšími cestolidmi.
Napsat cestolog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2021
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram