Sdílej cestolog:
()

Přemýšlíte nad krásnou dovolenou s krásným mořem a pláží v Evropě?

K tomu výbornou místní kuchyni? 👌

Lefkáda je zatím a obavám se nejlepší variantou číslo 1.

Jeli jsme zde cíleně s recenzi karibiku v Evropě. Spoustu lidí něvěří, i já něvěřil. Viděl jsem fotky, videa... ale na vlastní oči je to jiná pohádka než na videu. To musíte zažít !🔟 Ovšem nesmíte být líní a půjčit si auto, motorku, 4kolku, cokoliv a objet všechna místa ostrova. Teprve potom pochopíte v čem se kví krása Lefkády. Nemarníte čas v resortu nebo na daném místě... ale poznávej a nebudeš litovat.

Nechci se sebe pořád dokola ptát na stejnou otázku. Uvidím v Řecku ještě nějaké hezčí moře? Hezčí pláže? Bojím se že ne. Spousta lidí doporučuje samozřejmě jiné ostrovy, které se chlubí svoji barvou moře, krásnými plážemi, ale tady na Lefkádě mají opravdu laťku danou hodně vysoko. No uvidíme.

Zatím The Best from Greece.

Líbí se ti příspěvek? Ohodnoť ho!

Jak moc se vám líbil tento cestolog?

Průměr hodnocení / 5. Hodnotilo lidí:

Cestolog ještě nikdo nehodnotil.

Sdílej cestolog:
Příspěvek od 

Nebudu vám tvrdit, že jsem odborník na cestování nebo že cestování je můj život... ale... jen rád cestuji, poznávám, zjišťuji kde spát, co vidět, co nemimout a vůbec - nejvíce vše krásné a zajímavé sestříhat a sdílet s vámi. Jen tvrdím, že:,,Radši budu mít pas plný razítek, než dům plný nesmyslů"

více o autorovi

Také máš kapsy plné zážitků?

Vytvoř svůj cestolog a poděl se o zážitky s dalšími cestolidmi.
Napsat cestolog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2021
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram