Sdílej cestolog:
()

Miláno nebo Bergamo?

Na víkend? Na pár dní? Žádný problém!☑️ Milán je slavné jako město obchodu a módy, jako sídlo opery La Scala.🎭 V Miláně je řada velkých bank, jsou zde sídla velkých firem (Pirelli, Alfa Romeo aj.)🚙 Po Londýně a Paříži má Milán třetí nejvyšší HDP na obyvatele v EU. Vše se v Miláně točí kolem Duomo a přilehlé galerii Emanuela.

Jen bych asi podotknul, aby jste nejezdili v Listopadu a vůbec v zimním období. Samozřejme i tak ma Milan a Bergamo svoje zimní kouzlo, ale je všude je tak šero, pravděpodobně vám i zaprší....takový risk, který nám třeba nevyšel ale nelitujeme. Taková malá vsuvka pro ty, kteří se chystají město navštívit = je tam draho 🙂 ! Jako celá Itálie. Nastalo období, kde jsem v centrum vykřikl = vždyť je to tady stejně všechno drahé jako v Londýně ! Téměř. Každopádně žádná levná záležitost, ale s takovým výletem musíme počítat.

Welcome in Italia 🙂

Líbí se ti příspěvek? Ohodnoť ho!

Jak moc se vám líbil tento cestolog?

Průměr hodnocení / 5. Hodnotilo lidí:

Cestolog ještě nikdo nehodnotil.

Sdílej cestolog:
Příspěvek od 

Nebudu vám tvrdit, že jsem odborník na cestování nebo že cestování je můj život... ale... jen rád cestuji, poznávám, zjišťuji kde spát, co vidět, co nemimout a vůbec - nejvíce vše krásné a zajímavé sestříhat a sdílet s vámi. Jen tvrdím, že:,,Radši budu mít pas plný razítek, než dům plný nesmyslů"

více o autorovi

Také máš kapsy plné zážitků?

Vytvoř svůj cestolog a poděl se o zážitky s dalšími cestolidmi.
Napsat cestolog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2020
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram