Sdílej cestolog:
()

Ahój! My jsme Mikulkovi. Milujeme objevování, zvýšenou hladinku adrenalinu a sebe navzájem. Občas tropíme mikulkoviny, ale jinak jsme docela obyčejná rodina, která se rozhodla žít né tak docela obyčejným životem.

Nedávno jsme učinili jedno z nejzásadnějších rozhodnutí. Jistotu stálého příjmu společně s teplem domova jsme se rozhodli vyměnit za svobodu, která nám umožní být víc spolu a užít si život plnými doušky. To je totiž dlouhodobým cílem veškerého našeho snažení.

Dali jsme výpověď v práci, prodali jsme, co se dalo, zbytek si zabalili do dvou kufrů, koupili letenky a teď vyrážíme vstříc největšímu dobrodružství našich životů.

Míříme tak trochu do neznáma. Nevíme, co nás čeká, co budeme dělat, kolik nás to bude stát peněz, ani kdy se vrátíme domů nebo jestli toho všeho nakonec nebudeme litovat. Víme jen to, že bychom určitě litovali, kdybychom toto rozhodnutí neudělali.

Míříme Vzhůru do nekonečna.

Líbí se ti příspěvek? Ohodnoť ho!

Jak moc se vám líbil tento cestolog?

Průměr hodnocení / 5. Hodnotilo lidí:

Cestolog ještě nikdo nehodnotil.

Sdílej cestolog:
Příspěvek od 

Ahój! My jsme Mikulkovi. Milujeme objevování, zvýšenou hladinku adrenalinu a sebe navzájem. Občas tropíme mikulkoviny, ale jinak jsme docela obyčejná rodina, která se rozhodla žít ne tak docela obyčejným životem.

více o autorovi

Také máš kapsy plné zážitků?

Vytvoř svůj cestolog a poděl se o zážitky s dalšími cestolidmi.
Napsat cestolog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2021
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram