jak začít blogovat 1
1

KLIKNI NA "ZAČÍT BLOGOVAT"

Začít psát svůj cestovatelský blog nebylo nikdy snažší. Pokud máš zážitky, o které by ses rád podělil se světem přidej se k nám.
2

ZALOŽ SI ÚČET

Pokud ještě nemáš založený účet klikni na zaregistrovat se. Zadej požadované údaje a mrkni do emailové schránky, kam ti přijde odkaz pro vytvoření hesla. Pokud chceš opravdu jednoduchou registraci připoj se k nám pomocí tvého facebooku.
jak začít blogovat 2
jak začít blogovat 3
3

VYPLŇ SVŮJ PROFIL

Jak budeš na cestolidech vystupovat? Co tě vystihuje? Jak tě ostatní najdou na sociálních sítích? Píšeš už svůj vlastní blog? Tohle všechno na rádi tebe prozradíme. Nezapomeň hlavně kliknout na "Aktualizovat profil"
4

PŘIDEJ SVŮJ PRVNÍ CESTOLOG

Klikni na tlačítko přidat cestolog a dostaneš se do rozhraní pro tvorbu článku
jak začít blogovat 4
jak začít blogovat 5
5

UŽ JE Z TEBE BLOGER

Zadej název článku, přidej Galerii fotek nebo video z Youtube. Sepiš pár vět, nebo rovnou celý román. Fantazii se meze nekladou! Na konec přidej poutavý "náhledový obrázek", krátký popis, světadíl a stát, kterého se příspěvek týká, ať to čtenáři jednoduše najdou.
6

TLAČÍTKO PUBLIKOVAT

Svůj cestopis pošleš do světa kliknutím na tlačítko publikovat. Před tím ho ještě zkontrolujeme, jestli má všechny náležitosti nebo neobsahuje spam, chráníme tím všechny čtenáře, aby na cestolidech byl opravdu ten správný obsah. 
jak začít blogovat 6

Také máš kapsy plné zážitků?

Ať už píšeš blogy nebo točíš vlogy sdílej to na cestology
Napsat cestolog
NEJNOVĚJŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ  NA VÁŠ EMAIL
Přihlášením souhlasíte se 
zpracováním osobních údajů.

Připraven na blogování?

Podělit se s lidmi o svá dobrodružství už nemůže být jednodušší! Stačí se zaregistrovat a můžeš začít ihned psát o své cestě.
Začít blogovat
cestolidi.cz
© 2017-  
2020
 cestolidi s. r. o.  
Vytvořeno s  
  k cestování.
envelopeusermagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram